Print Anything (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: This cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negryžtamas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Weight for @title
lt: @title svoris
