Print Anything (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Weight for @title
lv: Svars @title
