Print Anything (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर
