Print Anything (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: This cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
