Print Anything (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: This cannot be undone.
uk: Дана дія не зможе бути скасоване.

en: Header Image
uk: Заголовок зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Add Path
uk: Додати контур
