Print Anything (7.x-1.6) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Save changes
bs: Snimi promjene
