Print Anything (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Path
da: Sti

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Save changes
da: Gem ændringer

en: This cannot be undone.
da: Dette kan ikke fortrydes.

en: Image style
da: Billedformat

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
