Print Anything (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: This cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
