Print Anything (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Save
fr: Enregistrer

en: Path
fr: Chemin

en: CSS ID
fr: Identifiant (ID) de la CSS

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Save changes
fr: Enregistrer les modifications

en: This cannot be undone.
fr: Cette opération est irréversible.

en: Header Image
fr: Image d'en-tête

en: Back to list
fr: Retour à la liste

en: Image style
fr: Style d'image

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title
