Print Anything (7.x-1.6) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Save changes
jv: Simpenana perubahané

en: This cannot be undone.
jv: Ora bisa dibalékna.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
