Print Anything (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
