Print Anything (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Save changes
nn: Lagre endringar
