Print Anything (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: This cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
