Print Anything (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Header Image
ug: تور بەت رەسىمى
