Print Anything (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: CSS ID
vi: ID CSS

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: This cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
