Print Anything (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: This cannot be undone.
fi: Tätä ei voi perua.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
