Print Anything (7.x-1.7) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: List
fil: Listahan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan
