Print Anything (7.x-1.7) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
