Print Anything (7.x-1.7) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: This cannot be undone.
ku: ئەم کارە ناتوانرێت هەڵبوەشێنرێتەوە.

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
