Print Anything (7.x-1.7) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
