Print Anything (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: CSS ID
pl: ID CSS

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: This cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Back to list
pl: Powrót do listy

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
