Print Anything (7.x-1.7) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Path
ru: Путь

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: This cannot be undone.
ru: Это действие не может быть отменено.

en: Header Image
ru: Картинка шапки

en: Back to list
ru: Назад к списку

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Weight for @title
ru: Вес @title
