Print Anything (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Path
ta: பா​தை
