Print Anything (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: List
th: ดูลิสต์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง

en: This cannot be undone.
th: การกระทำนี้ไม่สามารถย้อนกลับได้

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
