Print Anything (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə
