Print Anything (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: This cannot be undone.
bo: འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
