Print Anything (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: This cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Weight for @title
fa: وزن @title
