Print Anything (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: CSS ID
nl: CSS-ID

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: This cannot be undone.
nl: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
