Print Anything (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: This cannot be undone.
sv: Detta kan inte ångras.

en: Back to list
sv: Tillbaka till listan

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
