Print Anything (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Path
tr: Yol

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: This cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Back to list
tr: Listeye dön

en: Image style
tr: Resim stili

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
