Print Anything (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ
