PrintFriendly & PDF (7.x-3.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Features
vi: Tính năng

en: Page header
vi: Phần đầu trang

en: Print
vi: In

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
