PrintFriendly & PDF (7.x-5.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Teaser
ca: Resum

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Page header
ca: Capçalera de la pàgina

en: Print
ca: Impressió

en: Image style
ca: Estil de la imatge
