PrintFriendly & PDF (7.x-5.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Email
cs: E-mail

en: Print
cs: Tisk

en: Image style
cs: Styl obrázku
