PrintFriendly & PDF (7.x-5.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Images
it: Immagini

en: Teaser
it: Anteprima

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Email
it: E-mail

en: Features
it: Funzionalità

en: Print
it: Stampa

en: Image style
it: Stile immagine
