PrintFriendly & PDF (7.x-5.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Teaser
ru: Анонс

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Features
ru: Особенности

en: Page header
ru: Шапка страницы

en: Print
ru: Печать

en: Image style
ru: Стиль изображения
