PrintFriendly & PDF (7.x-5.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Images
de: Bilder

en: Teaser
de: Anrisstext

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Email
de: E-Mail

en: Page header
de: Seitenkopfzeile

en: Print
de: Drucken

en: Enter URL
de: URL eingeben

en: Image style
de: Bildstil
