Private (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Private
es: Privado

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
es: Permite a los usuarios marcar contenido como privado y ocultarlo para los visitantes.

en: Yes
es: Sí

en: Privacy
es: Privacidad
