Private (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Private
et: Privaatne

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
et: Võimaldab kasutajal märkida sisu privaatseks ning peita seda külastajate eest.

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Privacy
et: Privaatsus
