Private (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Private
fi: Yksityinen

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Privacy
fi: Yksityisyys

en: Enabled (public by default)
fi: Käytössä (oletuksena julkinen)

en: Enabled (private by default)
fi: Käytössä (oletuksena yksityinen)
