Private (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Private
gl: Privado

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
gl: Permite aos usuarios marcar o contido como privado, e non mostrarlo aos visitantes

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non
