Private (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Privacy
kn: ಗೌಪ್ಯತೆ
