Private (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Private
pl: Prywatne

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Mark as private
pl: Oznacz jako prywatne

en: Mark as public
pl: Oznacz jako publiczne

en: Mark content as private
pl: Oznacz zawartość jako prywatną

en: Edit private content
pl: Edytuj prywatną zawartość

en: Edit content marked as private
pl: Edytuj zawartość oznaczoną jako prywatną

en: This content is private.
pl: Ta treść jest prywatna.
