Private (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Private
pt: Privado

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
pt: Permite aos utilizadores marcar o conteúdo como privado, e ocultar o conteúdo aos visitantes.

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Privacy
pt: Privacidade

en: Node Access
pt: Acesso ao nó
