Private (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Private
ro: Privat

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
ro: Permite utilizatorilor să marcheze conţinutul ca fiind privat, şi ascunde acel conţinut pentru restul vizitatorilor.

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu
