Private (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Private
sv: Privat

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
sv: Tillåt användare att markera innehåll som privat, och dölj det innehållet för besökare.

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej
