Private (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Private
ja: プライベート

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
ja: コンテンツをprivate 設定にして誰でも見れないようにする

en: Access control
ja: アクセスコントロール

en: Privacy
ja: プライバシー

en: Make this post private
ja: この記事を非公開にする。
