Private (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Private
ru: Приватный

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
ru: Позволяет пользователям помечать содержимое как личное и скрывать от посетителей.

en: Access control
ru: Контроль доступа

en: Privacy
ru: Конфиденциальность

en: When checked, only users with proper access permissions will be able to see this post.
ru: Когда отмечено, только пользователи с соответствующими правами доступа смогут увидеть этот пост.
