Private (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Private
tr: Özel

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
tr: Kullanıcıların içeriği 'özel' olarak işaretlemesini ve böylece konuklardan gizlemesini sağlar.

en: Access control
tr: Erişim denetimi

en: Privacy
tr: Gizlilik
