Private Dynamic Stream Wrapper (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: image
ru: изображение

en: File download
ru: Скачивание файла

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ru: Генерация изображения. Попробуйте вскоре.

en: Error generating image.
ru: Ошибка генерации изображения.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ru: Невозможно создать заданное изображение в %path.

en: Generate image style
ru: Создать стиль изображения
